BramPoint Wrocław

Blog o Wrocławiu oraz Sklep

Omega Buildings
Salon
Urządzanie wnętrza

10 wskazówek i pomysłów na łatwe odświeżenie ścian w salonie lub przedpokoju

Wygląd Twojego domu jest bezpośrednim odzwierciedleniem Ciebie i Twojego stylu życia, ale może być również szybkim sposobem na wniesienie nowego życia do przestrzeni. Najmniejsza zmiana, jak pomalowanie ścian na inny odcień lub dodanie grafiki ściennej, może nadać każdemu pomieszczeniu zupełnie nowy charakter. Dostawać twórczy z twój żywymi pokojami ścianami może być łatwy, tani, i szybki (ponieważ ty no musisz rozrywać out drywall). Potrzebujesz tylko trochę inspiracji i pomysłów na umeblowanie pustych przestrzeni ściennych w Twoim domu. Dlatego wymyśliliśmy 10 genialnych sposobów, które pomogą szybko odświeżyć Twoją przestrzeń życiową.

# Wystrój sufitu

Dekoracje ścienne są świetne, ale spróbuj wprowadzić do mieszanki sufitowej duży element, aby stworzyć naprawdę odważny wygląd. Ozdobny żyrandol lub kawałek dzieła sztuki w złotych liściach może zrobić dramatyczny wpływ, podczas gdy duża drewniana tablica korkowa może być użyta do pokazania swoich ulubionych pamiątek i zdjęć. Dodaj trochę jasności do ciemnego pokoju za pomocą pastelowego klosza lub sznura kolorowych lampek. Jeśli wynajmujesz mieszkanie, sprawdź, czy możesz pomalować sufit.

# A może dywanik?

Kolorowy dywanik to jeden z najprostszych sposobów na przekształcenie swojego salonu. Dywaniki są we wszystkich kształtach i rozmiarach i mogą być używane do definiowania przestrzeni, dodawania tekstury i działania jako platformy dla wystroju. Wybierz dywany, które są jasne, kolorowe i odważne. Szukaj wzorów, które są wystarczająco duże, aby się wyróżniać, ale wystarczająco małe, aby nie zajmować całego pokoju. Możesz je również łatwo zmienić, gdy zmienią się Twoje preferencje dotyczące wystroju wnętrza. Dywanik może natychmiast rozjaśnić ciemny pokój i może być użyty do przyciągnięcia oka w kierunku centralnego punktu, takiego jak kominek lub telewizor.

Jeśli masz twarde drewno lub płytki podłogowe, które mogą stać się zimne w zimie, dywan może być używany, aby dodać ciepło do przestrzeni. Niektóre dywany są nawet przeznaczone do użytku jako dywany obszarowe, więc jeśli nie masz ściany, aby powiesić dywan na, można go używać na podłodze.

# Wypróbuj duży dywan

Dywaniki są świetnym sposobem na szybką zmianę w pokoju, a także mogą pomóc zdefiniować przestrzeń. To także świetny sposób na dodanie koloru do pokoju, zwłaszcza jeśli zamierzasz zastosować neutralną paletę kolorów w reszcie domu. Upewnij się, że wybierzesz dywanik, który jest wystarczająco duży, aby poprawić wygląd pokoju, a jednocześnie pasuje do Twojego projektu. Możesz również użyć dywanu do wyznaczenia różnych obszarów w swoim domu. Na przykład, dywanik może być użyty do oddzielenia miejsca do zabawy dla dzieci od części pokoju dla dorosłych.

# Podkreśl charakter wnętrza dzięki tapetom ściennym

Tapeta jest klasycznym elementem wystroju, który może natychmiast dodać odważny pop koloru do twoich ścian. Istnieje mnóstwo dostępnych tapet, z różnymi wzorami i stylami, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Tapety nie są przeznaczone tylko do sypialni dziecięcych – to świetny sposób na dodanie charakteru do salonów, korytarzy, a nawet kuchni. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy nie ma uszkodzeń spowodowanych wilgocią i nakładać tapetę na czystą powierzchnię. Tapeta może być nakładana na świeżo pomalowaną ścianę (lub ścianę, która została zeszlifowana), ale jeśli nakładasz ją na suchej ścianie, która nadal ma teksturę, możesz chcieć ją najpierw usunąć.

# Sztuka w salonie

Wzorzysty kawałek tkaniny lub duży kawałek dzieła sztuki może być użyty do natychmiastowego dodania odważnego popu koloru lub wzoru do ściany. Duże kawałki tkaniny mogą być używane do pokrycia ściany i zrobić odważne oświadczenie, podczas gdy mniejszy kawałek sztuki może naprawdę dodać odważny pop koloru. Łatwo jest znaleźć kolorowe wydruki na płótnie, oprawione wydruki lub sztukę ścienną z tkaniny. Jeżeli ty no jesteś miłośnikiem sztuki, ty możesz także robić twój swój colour ściennej sztuce używać tkaniny i farby.

Jeżeli ty no masz pustą ścienną przestrzeń, ty możesz próbować dodawać śmiałego wzór kawałek meble w twój żywym pokoju. Duży kolorowy dywanik może także dodać odważny pop koloru i wzór do twojego salonu.

Tapeta roślinna w salonie

Jeśli masz twarde drewno lub płytki podłogowe, które mogą stać się zimne w zimie, dywan może być używany, aby dodać ciepło do przestrzeni. Niektóre dywany są nawet przeznaczone do użytku jako dywany obszarowe, więc jeśli nie masz ściany do powieszenia dywanu, możesz go użyć na podłodze.

Propozycje z katalogu tapet ściennych:

https://bram-point.pl/produkty/tapeta-rasch-trianon-xii-532357/

https://bram-point.pl/produkty/tapeta-rasch-trianon-xii-532456/
https://bram-point.pl/produkty/tapeta-ugepa-escapade-a41402/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mieszkaniec Wrocławia, fan nowoczesnych technologii budowlanych oraz rozwoju osobistego.